Yükleniyor...
 • GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAK

  Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Maltepe, Kartal, Pendik, Sultanbeyli ve Kurtköy Bölgelerindeki projelerimize Özel Güvenlik Kimlik Kartlı güvenlik personelleri alınacaktır. Emeklide olabilir. İlgilenenlerin Web Sitemiz Üzerinden İş başvuru Formunu doldurması ya da daha önceden hazırlanmış bir CV leri varsa cv@mhsguvenlik.com adresinden bize ulaştırması gerekmektedir.

 • BAHÇEKÖY ELİT SİTE PROJESİ

  Sarıyer Bahçeköy'de bulunan Elit Site Projemize Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

 • GÜVENLİK GÖREVLİSİ ARANIYOR

  Sarıyer, Beşiktaş, Kağıthane, Beyoğlu ve Şişli Bölgelerindeki projelerimize kimlik kartlı güvenlik personelleri alınacaktır. Emeklide olabilir. İlgilenenlerin Web Sitemiz Üzerinden İş başvuru Formunu doldurması ya da daha önceden hazırlanmış bir CV leri varsa cv@mhsguvenlik.com adresinden bize ulaştırması gerekmektedir.

 • GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAK

  Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Kayabaşı ve Arnavutköy Bölgelerindeki projelerimize Özel Güvenlik Kimlik Kartlı güvenlik personelleri alınacaktır. Emekli de olabilir. İlgilenenlerin Web Sitemiz Üzerinden İş başvuru Formunu doldurması yada daha önceden hazırlanmış bir CV'leri varsa cv@mhsguvenlik.com adresinden bize ulaştırması gerekmektedir.

 • GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAK

  Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören ve Zeytinburnu Bölgelerindeki projelerimize Özel Güvenlik Kimlik Kartlı güvenlik personelleri alınacaktır. Emeklide olabilir. İlgilenenlerin Web Sitemiz Üzerinden İş başvuru Formunu doldurması ya da daha önceden hazırlanmış bir CV leri varsa cv@mhsguvenlik.com adresinden bize ulaştırması gerekmektedir.

 • GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAK

  Beylikdüzü, Beykent, Esenyurt Avcılar ve Halkalı Bölgelerindeki projelerimize Özel Güvenlik Kimlik Kartlı güvenlik personelleri alınacaktır. Emekli de olabilir. İlgilenenlerin Web Sitemiz Üzerinden İş başvuru Formunu doldurması yada daha önceden hazırlanmış bir CV'leri varsa cv@mhsguvenlik.com adresinden bize ulaştırması gerekmektedir.

MHS Özel Güvenlİk Her Zaman Yanınızda...

Her türlü güvenlik ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif, bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Her türlü güvenlik ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif, bilgi ve teklif alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU
Sayfa Başına Git